На Черкащині жінка вивела породу чорних котів з блакитними очима (відео)

Ірина Мерзленко майже тридцять років займається розведенням рідкісних порід котів. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Загалом, Ірина витратила шість років аби отримати чорних котів з блакитними очима.

Виведенням нових порід котів захопилася у 1996-му році.

Коментар:Завжди очікуєш кошенят, дивишся, які вони будуть, на кого схожі – на тата, маму, чи взагалі на сусіда. Це затягує: хто хоча б раз спробував доглядати за кошенятами, годував їх, грався, дивитися, як вони ростуть – знає, як це. Я повинна була вивчити цей ген, я перша почала з ним працювати у світі і досконально його вивчила. Я знаю всі тонкощі“, – коментує Ірина.

За словами Ірини Мерзленко, коти породи “топаз” мають звичайну зовнішність, у неї вони виключно чорного кольору. Їхньою особливістю є домінантний ген блакитних очей.

Черкащанка хоче вивести нову породу котів

Черкащанка Ірина Мерзленко витратила шість років аби отримати чорних котів з блакитними очима. До Всесвітнього дня котів журналісти Суспільного поспілкувалися з жінкою, аби дізнатись більше про нову породу.

Опубликовано Суспільне Черкаси Понедельник, 1 марта 2021 г.

За словами Ірини, в природі існує тільки дві породи котів з блакитними очами: це сіамські коти і білі, вони бувають з блакитними і різними очима.

Коментар:Я дуже допитлива і вивчала літературу, інтернет-ресурси – все що можна було вивчити, і знайшла таку породу як “охос озулес”. На фото була руда кішка з блакитними очима, і я загорілася знайти такий ген, і я знайшла“, — розповідає про власний експеримент жінка.

Зі слів черкащанки коти люблять сир, яйця, хліб, їдять сирі курячі голови, кісточки, м’ясо, сухий корм. Можуть забрати у господарки оладки, овочі варені, моркву люблять, але це не основне харчування, це як додаток.

За характером коти-“топаз” є контактними та грайливими і легко товаришують з іншими домашніми улюбленцями.

Коментар:Вони швидкі, допитливі, скрізь сунуть свій носик і їм все цікаво, вони за всім спостерігають. Вони не бояться собак, лестяться і грають. Характер у них жвавий, вони не флегмати, не боягузи. Вони добре підходять для родин з дітьми“, – коментує Ірина.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Як вплинуть аномальні снігопади на урожай: експерт дав прогноз

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: