На Одещині подружжя фермерів заснувало “Європейську сироварню”

“Європейська сироварня” знаходиться в селі Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області. Заснувало підприємство подружжя Зіновських Ростислав та Наталі. Сьогодні тут утримується 1100 голів ВРХ, пише “Агро-Центр”.

Окрім ВРХ на території знаходиться рослинницький цех, в якому на площі 3200 га виробляються корми, а також сучасний доїльний цех.

Особливістю ферми є те, що тварини тут утримуються за технологією open-lot. Так корови круглий рік перебувають на свіжому повітрі. Одна корова має у своєму розпорядженні 60 кв м в загорожі і 6 кв м під навісом, корови заходять в приміщення тільки для доїння. Щодня ферма виробляє 15 тонн молока екстра-класу.

Апартаменти для корів: ірландець побудував інноваційну ферму (фото)

Аби не втрачати кошти, подружжя Зіновських вирішило організувати власну переробку. Найбільше уваги приділяють приготуванні сиру. В цеху встановлене голландське обладнання, використовуються голландські інгредієнти, технологію виробництва також вивчали в Голландії. Найчастіше готують сир сорту Гауда різних строків витримки, а також італійський сир Рікота із сиворотки, кіпріотський сир, норвежський сир Брюност із сиворотки та вершків шляхом випарювання впродовж двох діб, він має карамельний смак, шоколадний колір.

Страус обікрав фермера: розповідь про екзотичну ферму (ФОТО)

Продають продукцію за індивідуальними замовленнями через Інтернет та розсилається Новою поштою.

“Ми знайшли лише маленький ключик підвищення рентабельності, переробляючи поки що невелику кількість молока. Безперечно, держава має якось підтримати галузь, наприклад, для молочних продуктів треба знизити ставку ПДВ, бо за таких умов продукція стає неконкурентоспроможною, особливо сьогодні, коли при зміцнілій гривні, відбувається збільшення імпорту, який витісняє нашу продукцію”,

— розповідає фермер.

На Хмельниччині невідомі отруїли більше сотні корів (фотo)

За матеріалом Інфоіндустрія

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: