На українській фермі йогурти виготовляють за ізраїльськими технологіями (відео)

В селі Мухівці Немирівського району на Вінниччині відкрили унікальну ферму, де виготовляють сири та йогуртами за ізраїльськими технологіями, пише “Агро-Центр”.

Корови породи “чорний густин” дуже продуктивні. Вони вимагають ідеальних умов для життя. Вони бояться задухи та протягів. У хліві — велика стеля та постійна вентиляція.

Усі вони поділені на спеціальні групи та мають окремий раціон. Кожна корова має власне ім’я та навіть паспорт. Усі тварини не мають ріг — їх видаляють при народженні. Одна з головних причин — високий ризик травматизму між самими коровами.

Під час доїння на фермі людина не контактує з молоком. Воно по трубах йде до спеціальної ємкості. Його охолоджують, пастеризують , вносять закваски та чекають, поки воно загусне.

Крім цього, на фермі виробляють йогурт з додаванням речовини інулін. Також виготовляють три види твердих сирів, один з яких – халумі – в оригіналі виготовляється з суміші козячого та овечого молока. На Вінниччині його навчились виготовляти із коров’ячого. Він має високу температуру плавлення, тому його перед вживанням можна смажити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: