Найбільше стадо свиней у світі скоротилося на 60 мільйонів голів

Джим Лонг, президент і генеральний директор компанії Genesus Inc, повідомив, що обсяг загальнонаціонального споживання свинячого корму скоротився на 10%. Це у свою чергу означає зниження найбільшого у світі поголів’я свиней, пише “Агро-Центр”.

За словами експертів, причин зменшення стада свиней є декілька:

Українці можуть утилізовувати небезпечні пестициди закордоном

“Минулого тижня джерела комбікормової промисловості Китаю повідомили, що споживання свинячого корму в порівнянні з минулим роком суттєво скоротилося. Це говорить про загальне скорочення свинопоголів’я в Китаї. Близько 1,5-1,7 млн. Свиноматок були ліквідовані з – за низьких цін ще до спалаху африканської чуми свиней. Подальше зниження поголів’я свиней викликано саме АЧС. І за попередніми оцінками, скорочення споживання кормів на 10% означає, що в Китаї тепер налічується приблизно на 60 мільйонів менше свиней, ніж роком раніше”,

— розповів експерт.

Лося повернуть до Червоної книги через суд

Експерти кажуть, що надалі індикатором постачання свиней з Китаю стануть ціни. В даний час ціна становить близько $ 1,92 за кілограм. Будь-яке зростання цін буде означати подальше скорочення постачання свиней в Китаї. Деякі провінції Китаю в такій ситуації заробляють величезні прибутки; інші провінційні виробники втрачають великі доходи.

В Китаї було виявлено понад 90 спалахів АЧС лише протягом останніх 4-х місяців.Проте, вважається, що не всі спалахи були офіційно зареєстровані. Так, станом на сьогодні 22 провінції Китаю повідомили про спалахи вірусу.

Золота жила: підприємець з Києва вирощує на фермі каліфорнійських черв’яків (відео)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: