Опубліковано прогноз закупівельних цін на живих свиней на 16 – 22 листопада

Аналітичний відділ Асоціації “М’ясної галузі” повідомив прогноз закупівельних цін на 16 – 22 листопада 2020 року: 41 – 42 грн/кг на свиней живою вагою.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Попри надлишок пропозиції свиней та зменшення попиту на м’ясо від закладів харчування через введення карантину “вихідного дня”, ціна на живих свиней в Україні має стабілізуватися на рівні з попереднім тижнем. 

Вирощування, переробка і торгівля мають спільно працювати над забезпеченням доступності цін на продукти, особливо під час пандемії та зменшення купівельної спроможності населення. Більші витрати кормів на 40% при менших на 29-34% цінах на корми у порівнянні з країнами ЄС – є великим резервом для українських свинарів у зниженні собівартості.

Нагадаємо, що були опубліковані дані міжнародної групи експертів з оцінювання ефективності у свинарстві InterPIG про витрати кормів у структурі собівартості у 2019 році по країнах ЄС, Бразилії, Канаді та США. Перевитрати кормів в Україні мають загрозливий характер для свинарства, особливо за умови подорожчання зернових.

world-pig-prices_en_8

Через великий попит та складну ситуацію на ринках ЄС та Азії, за минулий тиждень, бразильська свинина зросла в ціні ще на 8% та продовжує рости. Протягом місяця ціна досягне свого піку та стабілізується. Нагадуємо, що наразі закупівельна ціна в Бразилії в понад 2 рази вища ніж собівартість (0,8 євро/кг). 

В Канаді ж спостерігається різкий спад ціни (-5% цього тижня) через сезонне зниження попиту.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: У Швейцарії собаки, як і люди, повинні дотримуватися дистанції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: