Органічні тваринні ферми набирають популярності в Європі (статистика)

За останні два роки збільшення поголів’я великої рогатої худоби на фермах призвело до помітного зростання добробуту в Європейському союзі. За даними статистичного управління Європейського союзу (Євростат), в 2017 році в державах-членах ЄС налічувалося 4,29 млн. голів ВРХ, що  на 7,3 % більше, ніж у 2016 році, пише “Агро-Центр”.

Кількіть великої худоби на органічних фермах збільшилася майже на 10 %. Згідно зі статистикою, найбільша кількість органічних ферм, на яких розводять велику рогату худобу, знаходиться в Німеччині. У 2017 році в них було 788 560 тварин, а стадо збільшується на 12,6%, щороку.

На органічних фермах Франції поголів’я великої рогатої худоби збільшилося на 13,3 %, до 649 860 одиниць. Австрія посіла третє місце з приблизно 422 000 тварин в органічному скотарстві.

Вчені розробили робота зі штучним інтелектом для збирання ягід (відео)

Вже не мільярд: уряд пропонує зменшити розміри фінансової підтримки фермерів

Згідно з даними Євростату, кількість органічних молочних корів в Німеччині збільшилася на 16,2 % до 203 960 одиниць, в порівнянні з 2016 роком. У Франції зростання поголів’я корів в органічних господарствах був трохи нижче на 6,9 %, до 128 390 тварин. В Австрії стадо виросло на 7,8 %, до 115 080 тварин. Проте, датські органічні ферми збільшили поголів’я великої рогатої худоби на 21,6 % до 199 870 і дійних корів на 22,1 %, до 70 990 одиниць.

Боротьба з нелегалами: за українськими фермерами стежитимуть супутники

Навіть в країнах з відносно невеликою кількістю корів для виробництва органічного молока, поголів’я великої рогатої худоби збільшилося. До них відносяться Іспанія і Чеська Республіка, де важливе місце займає виробництво яловичини.

Тільки в п’яти країнах ЄС відбулося скорочення кількості худоби, що міститься на органічних фермах. Серед них були Польща і Румунія. Крім того, в Угорщині, Словаччині та Сполученому Королівстві скоротилася кількість екологічних корів.

Фермер з Київщини відновлює родючість ґрунту за новітньою технологією

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: