“Пернатий крадій”: чайка увійшла до магазину і вкрала бутерброд з тунцем (відео)

У шотландському місті Абердін перехожий зняв на відео пограбування магазину. Проте, крадій був не людиною, а чайкою, яку місцеві мешканці називають Гас. Птах виніс із магазину бутерброд з тунцем і з’їв його поблизу.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Відеоролик опублікував у фейсбуці Веберлі Макдональд. На ньому видно, як чайка заходить до магазину та намагається взяти з полиці 2 бутерброди з тунцем, але це забагато для неї. Тоді вона хапає один із них, і йде до виходу.

Відео можна переглянути ТУТ.

Біля автоматичних дверей Гас зупинився та чекав, поки хтось пройде повз і двері відчиняться. Відвідувачка магазину побачила крадія, і намагалася відібрати в нього бутерброд, проте це їй не вдалося. Птах попрямував далі, до автобусної зупинки, аби продірявити упаковку та поласувати здобиччю.

Це вже не перший випадок, коли Гас краде їжу з цього магазину. Мешканці Абердіна розповідають, що він часто ходить туди-сюди, чекаючи поки автоматичні двері відчиняться.

Коментар: Здається, я щодня бачу Гаса, найчастіше вранці чи вдень. Спочатку він крав чипси, а зараз перейшов на бутерброди. Схоже, що він доволі розумний“, – розповів Веберлі Макдональд, який зняв відео.

Раніше чайка крала чипси з магазину. Відео.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Банани можуть різко подорожчати: причина

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: