“Просто заблукав”: біля Миколаєва в річку заплив дельфін

В Південний Буг, за невідомих обставин, заплив дельфін. Наразі, його шукає рибоохоронний патруль.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар: Врятувати дельфіна не так просто. Для цього потрібна спеціальна техніка і оснащення. Однак нам вдалося домогтися у дельфіна “розуміння”, і він все ж пішов на контакт. За допомогою катерів ми вели тварину близько 17 км в сторону Бузького лиману. На жаль, з настанням темряви дельфін загубився. Державні інспектори продовжують рятувальну операцію“, – прокоментував ситуацію начальник управління Державного агентства рибного господарства в Миколаївській області Євген Міщенко.

Деталі: На гарячу лінію Миколаївського рибоохоронного патрулю 27 квітня надійшлj повідомлення про те, що в річці Південний Буг поблизу села Себине Новоодеського району виявили дельфіна.  

В річку Південний Буг з моря заплив дельфін

📍 В річку Південний Буг з моря заплив дельфін 🐬🔹 27 квітня на гарячу лінію надійшло повідомлення про те, що в річці Південний Буг поблизу с. Себіне знаходиться дельфін. До місця події була направлена рейдова група. Прибувши на місце рибпатрульні побачили чорноморського афаліну, який був дуже наляканим та ігнорував усі намагання допомогти. Згодом дельфін заспокоївся та пішов на контакт.💬 «Врятувати дельфіна не так просто. Для цього потрібне спеціальна техніка та приладдя. Проте, нам вдалося домогтися позитивної динаміки та дельфін пішов на контакт. За допомогою катерів тварина подолала 17 км акваторією річки в сторону Бузького лиману. На жаль, з настанням темряви дельфін загубився. Державні інспектори продовжують рятувальну операцію», – коментує начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області #ЄвгенМіщенко.#БудніМРП #Миколаївськийрибоохороннийпатруль #рибоохороннийПатрульМиколаївщини #МРП #ДАРГ #рибоохороннийпатруль #новини #ПівденнийБуг #чорноморська_афаліна #афаліна #дельфін

Опубліковано Миколаївський рибоохоронний патруль Вівторок, 28 квітня 2020 р.

Чорноморська афаліна просто заблукала, а в річці дельфіни не живуть. До місця події було направлено рейдову групу рибоохоронного патрулю.

Зауважимо, що від Чорного моря до місця, де його знайшли, дельфін проплив близько 135 кілометрів.

Джерело: сайт Fakty

Читайте також: Дощ і холод: синоптики дали шокуючий прогноз на 2020 рік

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: