“Страуси менш вибагливі ніж поросята”: фермер заробляє по 2 тис грн в день на одній страусиній фермі

Сергій Швець рік тому відкрив страусину ферму у селі Ловаги Івано-Франківської області. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр

Приміщення для ферми побудував на землі свого діда, а ідею такого заробітку підказала його мати. Багато інформації по догляду птахів чоловік шукає в інтернеті. По деяких питаннях консультується з колишніми власниками.

Коментар:Кажуть, що цей бізнес окупається за 2-3 роки. Насправді, все відносно – в залежності від того, наскільки серйозно підійшли до підготовки. Перш ніж завезти птахів, вирівняв ділянку і викорчував дерева. Якщо цього не зробити, страуси травмуються. Часто ламають ноги. Виявляється, мають дуже ламкі кістки. Так втратили одну пташку. Важливий і збут продукції. Ми змогли налагодити відвідування ферми туристами. Торік був такий наплив, що продукції не вистачало“, – розповів фермер.

Екскурсія на ферму обійдеться у 50 гривень, із дегустацією – 300. За раз ферму відвідує близько 30 людей.

Коментар:Яйце страуса заміняє 30 курячих яєць. Вага сягає 1,5 кілограми, а зберігатись у холодильнику може пів року. М’ясо дуже цікаве на смак. Схоже на дичину, трохи жорсткувате, має багато білку. Вважається дієтичним, тому є постійні клієнти, які його замовляють. Ми вакуумуємо його і відправляємо поштою. Також туристам пропонуємо тушонку зі страусятини“, – додає власник.

Він запевняє, що на смак яйця зовсім не схожі на курячі, бо мають ніжний вершковий присмак. Одного яйця вистачає, щоб нагодувати компанію з 8 дорослих чоловіків.

У період карантину чоловік відправляє поштою яйця і м’ясо. Аби яйця доїхали без пошкоджень, пакує їх у спеціальні короби і добре фіксує, щоб не перевернулися. Яйце продає за 250 грн, кілограм страусятини – 350 грн.

Фермер розповідає, що страуси у догляді невибагливі в порівнянні з поросятами чи іншою худобою. Їх годують двічі на день. З’їдають півтора-два кілограми різної суміші – пшениця, овес, ячмінь, трохи кукурудзи, сої, свіжої трави з вітамінами.

Джерело: сайт Пропозиція

Читайте також: “Зі смаком полуниці і перцю чилі”: сім’я пасічників виготовляє унікальні види меду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: