Тварин Оклендського зоопарку вакцинуватимуть від коронавірусу

Оклендський Зоопарк почав вакцинацію своїх великих кішок, ведмедів та тхорів в рамках попередження коронавірусу серед тварин за допомогою експериментальної вакцини.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Вакцину розробила і подарувала зоопарку ветеринарна фармацевтична компанія Zoets в Нью-Джерсі.

Керівництво зоопарку каже, що жодна тварина поки не заразилася коронавірусом, однак вони хочуть запобігати можливим зараженням. Першими уколи отримали тигри, чорні ведведі та гризлі, гірські леви та тхори. Наступними щеплення отримають примати та свині.

У пресрелізі керівництво зоопарку повідомило, що дотепер практикували соціальне дистанціювання, а робітники носили захисний одяг, щоб захистити уразливі види тварин.

Компанія Zoets подарує понад 11 тис. доз вакцин майже 70 зоопаркам, понад десяти заповідникам, навчальним закладам та урядовим установам. Компанія почала розробку вакцини, яка може бути використана для домашніх тварин, минулого року.

Зоопарк Сан Дієго почав вакцинувати своїх приматів у січні після того, як стався спалах COVID-19серед горил. Принаймні 75% вірусних захворювань, у то му числі COVID-19, мають тваринне походження, кажуть у ВООЗ. ДНК великих мавп співпадають з ДНК людини на 98%, і вони найбільше серед тварин уразливі до коронавірусу. Підтверджені випадки зараження на COVID-19 були у горил, тигрів, левів, а також домашніх собак та котів, передає Голос Америки.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: “Вдвічі дорожче, ніж у Європі”: в Україні злетіли ціни на цукор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: