У Франції сім’ю через суд змусили осушити ставок, бо жаби заважали сусідові спати

У французькому селі Гріньйоль подружній парі доведеться осушити ставок з жабами на своїй ділянці після того, як вони програли суд своєму сусіду. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Згідно з повідомленням, Анна і Мішель Пешера останні дев’ять років судилися зі своїм сусідом Жаном-Луї Мальфьоном, який скаржився на занадто гучне квакання жаб в їх ставку під час шлюбного сезону. Він стверджував, що тварини могли створювати шум до гучності 63 децибел (приблизно як розмова на підвищених тонах).

Мішель Пешера стверджує, що 12 років тому він повторно розкопав історичний ставок, який був засипаний, і перемістив його від власності своїх сусідів. На той момент Мальфьон нічого не мав проти водойми, однак пізніше заявив, що через жаб не міг спати з відкритим вікном.

Як наголошується, у 2020 році сусід нарешті зміг захистити свої права, а суд зобов’язав осушити ставок. Для цього у подружжя є 90 днів, після закінчення цього терміну вони будуть виплачувати по 150 євро штрафу за кожен прострочений день.

Зараз власники вже почали осушувати водойму, однак засмученими виявилися не тільки вони, а й захисники навколишнього середовища, які стверджують, що в ставку жило не менше шести видів жаб, які знаходяться під захистом.

Водночас на цьому історія може і не закінчитися, адже Пешер створили петицію щодо збереження ставка і його жителів. За перші два дні вона зібрала понад 91 тис.підписів.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: “Один важить майже пів кілограма”: на Волині виростили гібридні лимони (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: