Фермери страждають від серійного викрадача кіз

Поліція округу Фресно (штат Каліфорнія, США) оголосила в розшук серійного викрадача кіз. За останні два місяці він вкрав щонайменше 60 тварин, більшість з яких були вагітними самками молочних порід, пише “Агро-Центр”.

Поліція припускає, що крадіжки проводилися з метою розведення стада і подальшої наживи. Справа в тому, що кози в США коштують дорого – від 200 до 500 доларів залежно від віку. Загальна вартість викрадених тварин оцінюється приблизно в 27 тисяч доларів.

Американський фермер розводить міні-корів (фото)

Незважаючи на численні факти, правоохоронці досі не знайшли свідків крадіжок – тільки кілька козлів на узбіччях доріг. За версією слідства, вони або втекли від злодіїв, або злодії їх навмисно відпустили з якоїсь причини.

Поки викрадач не знайдено, офіс шерифа рекомендує власникам кіз бути напоготові і по можливості встановити відеоспостереження, пише Los Angeles Times.

Вигідний бізнес: як в Україні заробити на розведенні гусей?

Через велику прибутковості і високою плодючості кіз їх великі крадіжки – явище не рідкісне. Наприклад, в минулому році в Китаї була затримана банда з трьох десятків людей, які заробили мільйони на контрабанді кіз з М’янми.

Нові правила: чи зможе українське м’ясо потрапити на ринок ЄС

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: