У США спіймали рідкісну рибу з людськими зубами (фото)

У США американці спіймали дивовижну рибину. Її унікальність в тому, що вона має людські зуби.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Такі істоти належать рідкісного виду окунеподібних, мають назву “Овеча голова”. Спіймати таку дивину вдалося  в Нагс-Хеді в Північній Кароліні.

Зауважимо, що риба “Овеча голова” водиться у помірно-солоних та у прісних водах. Найпоширеніші місця де її можна зустріти це західне узбережжя Атлантики та від Бразилії до Нової Шотландії, що у Канаді.

За допомогою своїх зубів рибка полюбляє устриці, мідії, молюсків крабів чи омарів. Такі унікальні зуби в неї з’являються, коли вона довжиною всього лише 15 мм. Зазвичай зуби в риби ростуть у три ряди на верхній щелепі та по два ряди на нижній. 

Максимальний розмір Овечої голови становить – 76 см у довжину, а вага – 9 кг.

Нагадаємо, що нещодавно на пляжі США зловили рибу вагою 45 кг. Це були Опаха. Унікальна порода риб із овальним сплющеним по боках тілом. Довжиною таке чудо природи до 2 метрів у звичайного та може бути 1, 1 у низькотілого. Важити ці дивовижні риби можуть до 30 кг та 270 кг. Їх можна віднайти на глибині від 50 до 200 метрів, у відкритому океані й тропічних водах. Саме тому такій улов вважається справжньою рідкістю. Інколи їх ще називають місячними рибами, через їхній незвичний окрас.

Читайте також: Як заморожувати продукти на зиму, щоб вони не втратили свою користь та смак

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: