Українське свинарства зникне за 2-3 роки

Аналітики Асоціації тваринників України, заявили, що через накопичені проблеми, які не вирішуються, галузь вітчизняного свинарства за 2-3 роки практично зникне, пише “Агро-Центр”.

У Асоціації тваринників України  наголошують на тому, що у вітчизняному секторі свинарства є багато невирішених проблем. Поширення африканської чуми свиней, недостатня кількість підприємств з утилізації, відсутність державних компенсацій та приховування фактів виявлення АЧС у господарствах – усе це, на думку аналітиків АТУ може призвести до того, що галузь свинарства в Україні за 2-3 роки практично зникне.

В Україні при училищі діє осляча ферма (фото)

На жаль, реально діючих підприємств з утилізації по всій Україні дуже мізерна кількість. А якщо перевірити ті, що числяться за офіційною статистикою, то виявиться, що більшість з них не працюють чи перебувають в аварійному стані. Інша проблема – це дуже висока вартість послуг підприємств з утилізації свиней. Через дефіцит підприємств з утилізації відходів тваринного походження, свинарським господарствам часто доводиться замовляти послуги з інших областей. Ситуація з виплатами компенсацій також вкрай негативна: за словами виробників, членів АТУ, компенсації підприємствам, постраждалим від АЧС, держава не виплачує.

— зазначають в Асоціації тваринників України.

Австрієць інвестує 3 млн доларів на вирощування свиней в Україні

Фермер з Донеччини продає худобу за кордон та створює нові робочі місця

Світові мережі ресторанів відмовляються від яєць з кур у клітках

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: