В Чорному морі перевернулося судно, яке переправляло 15 000 овець

Рятувальники намагаються врятувати тисячі овець, що потрапили в пастку після перекидання великого вантажного судна в Чорному морі біля узбережжя Румунії, пише “Агро-Центр”, з посиланням на BBC.

Судно “Queen Hind” перевернулося в неділю після виходу з порту Мідія, поблизу південно-східного міста Констанца. Судно перевозило понад 14 000 овець. Всі члени екіпажу були врятовані.

Операція за участю військових, поліції, пожежників, дайверів та румунської берегової охорони відновилася в понеділок вранці після нічної перерви.

Щонайменше 32 овець, знайдених плаваючими біля корабля під прапором Палау, були врятовані в неділю. Вважається, що багато інших потонули, а тисячі залишилися в пастці.

Україна без м’яса: в країні скорочується кількість корів м’ясних порід (експертна думка)

“Ми вже врятували невелику кількість. Вони купалися в морі”,

— заявила Ана-Марія Стоіка, прес-секретар Служби екстреної допомоги в Констанці.

Члени екіпажу на борту — близько 20 сирійських громадян — були врятовані з судна майже негайно. Одного члена екіпажу доставили до лікарні з переохолодженням.

Захисники прав тварин та головна асоціація тваринників та експортерів румунського тваринництва “Acebop” закликали терміново розслідувати питання про цей випадок.

Донецьким фермерам подарували 150 бджолосімей

“Наша асоціація шокована катастрофою. Якщо ми не можемо захистити худобу під час перевезень на великі відстані, нам слід їх просто заборонити”.

— заявила президент агентства “Acebop” Мері Пана.

Схожий інцидент пов’язаний з великим вантажним судном, завантаженим худобою, стався у Чорному морі біля узбережжя Туреччини у 2017 році.

Україна у 11 разів збільшила експорт баранини

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: