В Запорізькій області, через отрутохімікати аграріїв масово гинуть тварини та птахи (деталі)

В Якимівському районі Запорізької області сталася масова загибель птахів і тварин. Місцеві мисливці підозрюють, що причиною загибелі стали отрутохімікати аграріїв, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Сотні трупів граків, фазанів, куріпок, ворон, “червонокнижних” хижаків – канюк мохноногих і канюк звичайних були виявлені 7 березня місцевими мисливцями біля полів з ріпаком в районі с.Ліманское. Пізніше з’ясувалося, що і в інших місцевостях району також масово гинуть птахи, а також тварини – лисиці і собаки.

В Україні при училищі діє осляча ферма (фото)

Мисливці припускають, що тваринний світ району постраждав від зерна зеленого кольору, що застосовується аграріями для боротьби з гризунами, яке виявлено в місцях масової загибелі птахів.

Поліцейський патруль Кирилівського підвідділу Мелітопольського відділу поліції зафіксував факт загибелі птахів і тварин. Ведеться слідство. Якимівський ветеринарна служба також проводить власне розслідування інциденту.

Апартаменти для корів: ірландець побудував інноваційну ферму (фото)

Мисливці Якимівського району повідомили, що подібні випадки відбуваються в районі не в перший раз, і заявили місцевій владі, що стурбовані безконтрольним використанням отрутохімікатів аграріями, що загрожує життю не тільки тварин і птахів, а й людей.

Рідкісну тварину врятували від загибелі (ФОТО)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: