Випустили перший фільм жахів для котів: головний антигерой – огірок (відео)

Канадський виробник смаколиків для котів Temptations Cat Treats випустив перший у світі котячий фільм жахів. Головний антагоніст – огірок.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Це чотирихвилинна анімаційна короткометражка “Scaredy cat”, в якій рудий кіт біжить за клубочком вовни, який котиться на кухню. Там він зустрічається з огірком.

В інтернеті багато роликів, де коти лякаються огірків, які кладуть біля їх тарілки, поки вони їдять.

Коментар: Ми розширили цю тему і перетворили страх котів перед цими овочами в фільм жахів для котів і їх господарів“, — каже Ніл.

Творці фільму кажуть, що насправді, вся справа не в огірках – коти б так реагували й на банани чи кабачки. Все через сприйняття котами своєї території біля миски.

Тваринами це місце сприймається як мало не найбезпечніше в усьому будинку, а тому різка поява незрозумілого предмета, схожого на змію (а їх бояться багато ссавців), лякає їх. Але в тренди потрапив саме огірок, тому він і став головним героєм фільму.

Для створення фільму компанія працювала разом з науковим інститутом Waltham Petcare Science, щоб задіяти такі звукові частоти, які привернули б котів до перегляду фільму.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: “Ледь не втонув”: берегова охорона Аляски врятувала молодого оленя (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: