Волиняни відновлюють популяцію диких кабанів

Прес-служба Волинського ОУЛМГУ повідомляє, що державне підприємство “Старовижівське лісове господарство” працює над розвитком вольєрного господарства та відновленням популяції диких кабанів в регіоні, пише “Агро-Центр”.

Через поширення АЧС популяція диких кабанів значно зменшилися, тому потребує відновлення. Директор лісгоспу Анатолій Ярмолюк розповідав, що останніми роками збудовано вже 3 вольєри, де розводять диких свиней.

В старовижівських лісах живе близько сотні кабанів.Загальна площа вольєра, який знаходиться у Сьомаківськівському лісництві, – 1,10 гектара. Тут є 25 особин кабана – уже з молодняком.

На Вінниччині почне працювати повністю роботизована ферма

“У цьому році ми вже пробно випустили поросят і спостерігали, що вони прибилися до диких. Цього року хочемо ще раз отримати приплід, а наступного будемо випускати в ліс молодняк із дорослими особинами”,

— каже Анатолій Ярмолюк.

За інформацією, ведення мисливського господарства – щоденна клопітка робота спрямована на результат. Особливо – в холодний період, коли звірі потребують підгодівлі постійно. Тож із цією метою лісівники протягом року займаються заготівлею кормів.

Фермер знайшов у свині безоар за 600 тисяч доларів

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: