“Втілення бога Вішну”: в Індії знайшли жовту черепаху з рідкісною мутацією

В Індії знайшли черепаху, народжену з рідкісною генетичною мутацією, через яку у неї з’явився золотий панцир. Місцеві мешканці проголосили плазуна “втіленням бога Вішну”.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Як повідомляє New York Post, черепаху знайшли у штаті Західна Бенгалія, врятувавши її зі ставка у місті Бардхаман.

Коментар: “Сьогодні (27 жовтня — ред.) жовту черепаху врятували зі ставка в Бардхамані. Це один з видів індійської лопатевої черепахи, які рідко зустрічаються”, — написав працівник Лісової служби Індії Дебашіш Шарма у Twitter.

Image

Цей твіт став вірусним і станом на вечір 5 листопада набрав понад 7,9 тисяч лайків. Деякі коментатори порівняли зовнішній вигляд черепахи із чізбургером, млинцями, персонажем з Маріо або шматком сиру.

Обстеживши і сфотографувавши черепаху, дослідники випустили її до дикої природи. За словами експерта з рептилій Камала Девкота, такі тварини мають значну релігійну і культурну цінність. Вважається, що вони є втіленням бога Вішну, через що місцеві індійці проголосили її втіленням цього божества.

Джерело: сайт Суспільне

Читайте також: В Індії знайшли рідкісного чорного тигра (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: