Задумливі, незадоволені, зворушливі: відомий фотограф випустив альбом з фермерськими тваринами (фото)

Відомий фотограф Кевін Хоран знімає копитних так, як якби вони були людьми. Кевін відноситься до кіз і овець з любов’ю і навіть трепетом, пише “Агро-Центр”.

Книга “Кози і вівці: портрет однієї ферми” — результат несподіваного одкровення, що сталося з Хораном після переїзду з галасливого Чикаго на тихий острів Уідбі, штат Вашингтон. Там він познайомився не тільки з місцевими жителями, а й з отарою овець і кіз, які щоранку вітали його прямо біля будинку, немов доброзичливі сусіди. Побачивши в тваринах особистостей, він тут же вирішив зобразити це “професійно” — в справжніх студійних знімках.

Ферма стала “лабораторією” з передбачень землетрусів (ФОТО)

“Хотілося подарувати їм нормальні портрети — такі, які, в моїй уяві, вони змогли б забрати додому і повісити на стіну”,

— пояснює Кевін.

 

На Закарпатті провели конкурс краси серед вівць (фото)

Критики назвали отримані фотографії “портретами сільських аристократів”. Фотограф жартує, що якби кози і вівці позували для комерційної зйомки, це була б реклама ювелірних виробів або фінансових послуг.

“Як тільки я почав працювати з моїми «моделями», то зрозумів: обстановка в студії і професійне світло дійсно надають їм гідність і респектабельність. Глядачі насправді зможуть розглянути в цих портретах особистості. Якби кози і вівці позували таким чином для комерційної зйомки, думаю, це була б реклама предметів розкоші — ювелірних виробів і годинників, а також фінансових послуг.”

— пишається фотограф.

Фермер на Закарпатті розводить екзотичних тварин (ФОТО)

Джерело birdinflight.com

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: