Зробити борщ в Україні стало дорожче

Борщ з початку 2017 року подорожчав на 20 гривень, або на 33%. Про це розповів голова асоціації постачальників роздрібних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у Facebook, пише “Агро-Центр”.

Так, за статистичними даними станом на 10 січня українська традиційна перша страва на початок року обходилась майже в 61 гривню. Станом на 20 листопада кастрюля борщу обійдеться вже у 81 гривню:

Вигідний бізнес: неймовірні сади лаванди на Волині (15 фото)

“Але борщ, приготований 10 вересня, коштував 84,2 грн. Тобто за два місяці він став дешевшим на 3,2 грн за рахунок здешевлення м’яса та деяких овочів”,

— зауважив Дорощенко.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що картопля в Україні стала дешевшою.

 • Михаил Нео

  Пусть правительству станет комом в горле такие борщи.

 • Иван Петров

  СУГС!!! Херої майдауну рулять!!! Скакуни ж обіцяли тільки безвіз а от про інше нічого не казали!!!

  • Vasja Vasin

   А тобі яке діло до того,зайвохромосомний ?

  • Olexandr Haponenko

   рашфаш? Варварсько НКВДешне наследіє? ))))Ху..лу привітт..Як там дурні і дороги? Ваші Ванюшки приїзджала в Україну, то плакали – у вас война а дороги намного лучше…Ось так чмо рашистське…

   • Ксения Бондаренко

    Не пишайтеся надмірно. До влади в Украйні прийшли ті самі ж комуністи, що і в Росії. Ті і інші фарбувалися довгий час в свої патріотичні кольори. Це дозволяло довгий час бути при владі. Фарби на негідників не вистачає. Зараз і ті і інші фарбуються в європейські кольори. Фарби все одно не вистачає . Дороги Порошенко не будує. Він на кожному виході і вході в метро побудував свої магазини, та майже на кожній зупинці. Хіба не правда?

 • Валик

  А президент Порошенко вішає нам лапшу на вуха, говорячи, що на Україну покращення… То кому вірити???

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: