Картопля в Україні подешевшала на чверть

Вперше від початку сезону ціни на картоплю на гуртових ринках України знизились до рівня минулого року. За данними “Інфо-Шувар”, тільки за останній тиждень, ціни на продукцію знизились майже на 24%, пише “Агро-Центр”.

Так, станом на найбілшому в Західному регіоні ринку ОРСП “Шувар” у Львові картопля коштує 2-3,2 грн/кг (0,06-0,1 EUR/кг). На ринку “Столичний” у Києві ціни формуються в діапазоні 3,3-3,5 грн/кг (0,1-0,11 EUR/кг), продавці на ринку “Нежданий” в Херсонській області пропонують картоплю по 3,5-4 грн/кг (0,11-0,13 EUR/кг).

Вражаючий бізнес: неймовірні сади лаванди на Волині (15 фото)

Слід зазначити, що від початку массового збору врожаю пізньої картоплі, ціни на продукцію були стабільно вищі від минулорічних мінімум на 25-30%. Втім, вже у вересні, на ринку почала прослідковуватись тенденція до зниження ціни, яка на минулому тижні помітно посилилась. Слід зазначити, що в сусідній Польщі, з якої ми досить часто імпортуємо картоплю, ситуація на ринку дуже схожа. Сьогодні на одному з найбільших гуртових ринків “Броніше” у Варшаві картопля коштує 0,05-0,09 EUR/кг, тобто, навіть трохи дешевше, ніж в Україні.

Вигідний бізнес: переселенка заробляє на вирощуванні зелені (фото, відео)

За останній тиждень картопля в Польші подешевшала на 10%.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: