Українські вчені розробили унікальний винахід для фермерів (відео)

Команда інженерів з України представила пристрій, що виробляє воду з повітря. Розробники удосконалили іноземні зразки та виготовили дешевший та продуктивніший прилад, який коштуватиме близько $300, пише “Агро-Центр” з посиланням на “Gazeta.ua”.

Одна установка здатна виробляти від 15 л води на день, залежно від вологості повітря. Пристрій повністю автономний та працює на сонячній батареї. Зовні він схожий на кулер, вода в якому утворюється з конденсату.

“Вода, яку ми отримуємо, – дистильована. Ми можемо використовувати її в агросфері – для поливу. Окрім цього її можна пити. Найкраще засвоюється організмом вода, яка перейшла із одного стану в інший,”

– говорить одна із розробників Олена Савчук.

Вода проходить декілька стадій очищення, після чого її можна вживати. Пристрій працює при мінімальній вологості повітря – 20%. Його можна програмувати, а також регулювати ступінь мінералізації води.

https://www.facebook.com/gazeta.ua/videos/1766328676733581/

Його можуть використовувати фермери. В середньому на полі розміром 1 га потрібно від 15 до 20 таких установок. Окупність – протягом одного сезону. WaterCloud також можна використовувати вдома – за добу пристрій генерує мінімум 4 л води.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: