В Україні розвивається диво-село, де немає безробітних (відео)

У Запорізькій області є село, у якому немає жодного безробітного мешканця. Звідси селяни не виїжджають, а село розвивається, пише “Агро-Центр”.

Мова йде про село Роздол. Саме тут майже неможливо знайти будинок, який виставлений на продаж. А якщо і буде такий, то вдвічі дорожчий, ніж у сусідніх селах. Значна частина жителів працюють у сільському господарстві – тут розташовані одні з найбільших яблуневих садів регіону та великі газові холодильники. Як стверджує місцевий фермер Олег Каліман, підприємство працює без кредитування, а лише на холодильники власних коштів було інвестовано на 52 мільйони гривень.

Село в Україні, звідки люди на заробітки за кордон не їздять (відео)

Дитячі садки у селі розраховані на більшу кількість дітей, ніж які вже є у Роздолі – на перспективу. Вулиці тут освічені ліхтарями, а на 900 мешканців села тут три футбольних команди. Детальніше про диво-село дивіться у сюжеті:

Село, в якому немає безробіття, є чистота і страуси/СелоVIE/Ро…

Ви знаєте села, де на 300 мешканців є в середньому 1 футбольна команда? І ще щоб не було зовсім безробіття. І бажано, щоб на в'їзді вас зустрічав парк страусів. Але щоб обов'язково там був найбільший продуктовий холодильник в області. Ну і на останочок – капусту зберігали ТИСЯЧАМИ тон і годували нею всю Україну. А ще було своє освітлення і школа, котра нагадує арт-об'єкт. Нє? Ану тоді погнали бігом знайомитися з селом Роздол

Опубликовано Громадське ТБ Запоріжжя 28 ноября 2017 г.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: