Стало відомо, яка культура стане найприбутковішою у 2018 році

Фермер з Рівненщини розповів, чому цукрова кукурудза має великі перспективи на вітчизняному ринку, пише “Агро-Центр”.

“Минулого року вирішив зробити акцент на солодкій кукурудзі. Культура недовго на ринку України і вже здобула по­пулярність серед споживачів. Важливо вибрати посівний матеріал, але не знав, яку селекцію сіяти — вітчизняну чи зарубіжну. Українська приємніша по ціні, зарубіжна — краще перевірена”

— зазначає фермер В’ячеслав Кисильчук.

Він розповідає,що після довгого пошуку зупинив свій вибір на українському виробникові, а саме фірмі «Мнагор». Спеціалісти порадили чоловіку висівати кукурудзу в декілька термінів та декілька гібридів. Акцент порадили зробити на ранніх гібридах, адже на ринку хто перший із новим товаром, той і диктує свою ціну.

Обрав гібриди Дейнеріс (Барселона), Юрмала та Ларус (Малібу). Дейнеріс та Ларус з 2018 року експортуватимуть до ЄС. Це сучасні суперсолодкі гібриди, з приємними смаковими якостями. Мають гарний товарний вигляд, що є головним на ринку. Уже за тиждень мав десяток постійних клієнтів. Заробіток перевершив мої найкращі сподівання. Висівав на 0,5 га, але наступного сезону розширю площу посіву мінімум до 2 гектарів.

Передбачають, що цукрова кукурудза стане найбільш прибутковою культурою 2018 року. Адже за загальними прогнозами, площі під її посівом збільшуватимуться.

________________________________________________________________________

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: