ФОТОГАЛЕРЕЯ:

Виставка АГРО - 2018

Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі

AgroExpo Argentina

Святкування 12-річчя Агро-Центру

Ми зійшлися на тому, що ми - тінейджери. Нам 12 і у попереду ще чимало перемог. У нас багато енергії, ми дружні і у нас завжди весело ;) Так, у родинному колі Агро-Центру, минуло святкування 12-річчя. Далі буде... ще багато і багато років :D

АГРО-ЦЕНТР на найбільшій у світі виставці в м. Гановер 2017

“Агро-Центр” став першою українською компанією, яка запустила власне виробництво запчастин до сільськогосподарської техніки в Україні та Чехії і першою успішно представила продукцію на світовому ринку. Це чимале досягнення для українського АПК.

Агро-2017 - головна агропромислова виставка України

Виставка «АГРО-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Свято Покрови, 2017. Агро-Центр

Життя колективу - це не лише робота, а й відпочинок. "Агро-Центр" відсвяткував Покрову на природі великим та дружнім колективом. Це наш невеликий фотозвіт з свята ;)

Виставка АГРО - 2016

Виставка АГРО 2016

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: