В Україні вигідно вирощувати жимолость

Конкуренція між виробниками ягід в Україні щороку стає гострішою і вони шукають “нішеві” напрямки, в яких би змогли використовувати досвід, набутий на вирощуванні традиційних ягідних культур, пише “Агро-Центр”.

Одним з таких напрямків є жимолость — культура, яка для фермерів України лишається ще зовсім невідомою, втім інформація про дуже вигідні умови вирощування в країні та дуже привабливі ціни не дає спокою прогресивно налаштованим фермерам.

Україна стала лідером з вирощування вишень у світі (деталі)

“Україна дійсно має всі необхідні умови для вирощування жимолості. На відміну від вибагливої до ґрунтових умов лохини, цю ягоду можна вирощувати практично скрізь, де успішно культивуються смородина, порічки чи аґрус. Крім того, це одна з небагатьох ягід, сучасні сорти якої можна збирати комбайном без суттєвої втрати якості. Але в будь якому бізнесі, досвід є найціннішим і цей випадок не є виключенням. Навіть невеликий виробничий проект з вирощування жимолості потребує інвестицій, тому треба врахувати багато нюансів безпосередньо на етапі закладання плантацій. Крім того треба заздалегідь розуміти, хто буде головним покупцем цієї ягоди”

– розповідає кандидат сільськогосподарських наук Інституту садівництва НАА Олександр Ярещенко.

Вигідний бізнес: в Україні заробляють мільйони на спаржі

Вигідний бізнес: на Волині вирощують сади лаванди (15 фото)

Вигідний бізнес: українські солодощі користуються шаленим попитом у світі (деталі)

За його словами, в Україні вже є кілька проектів з вирощування жимолості. За рідким виключенням, господарства експериментують на невеликих площах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: