Фермери лазерами відлякують птахів (фото, відео)

В США фермери знайшли вирішення проблем з птахами, які завдають збитки їх врожаю. Так, в штаті Орегон вже починають встановлювати лазери, які дозволяють зекономити мільйони доларів за рік, пише “Агро-Центр”.

Одним з перших новітні технології почав використовувати Джастін Медурі – він вирощує чорниці на своїй фермі. Через птахів, які знищують врожай, він щорічно втрачав чверть врожаю, що становить близько 100 тисяч доларів США. В штаті Орегон чимало фермерів, які вирощують чорниці, тому за приблизними оцінками регіон втрачає близько 11 мільйонів доларів на рік через птахів.

Приваблива дівчина «відкриває» українські села (відео)

Нещодавно там почали використовувати голландську технологію Agrilaser Autonomic, який відлякує птахів у полі на великих відстанях. Ці лазери ніяк не шкодять тварині, але відганяють їх від врожаю.

Маск у селі: брат технологічного генія зайнявся фермами (фото, відео)

Цей лазер розроблявся спільно з фермерами, тому максимально пристосований до сільського господарства. Дальність дії пристрою – 12 квадратних кілометри. 16-зонне програмування дозволяє цілодобово перекривати великі площі території.

«Через 5 років хочу прочитати, що наше господарство дало роботу людям з інвалідністю», — фермерка Яна Брик про свою справу-мрію

На фермі роботи виростили врожай без втручання людини (фото, відео)

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: