Про це повідомив в Facebook заступник директора нацпарку Іван Русєв.
За словами вченого, більшу частину часу пелікани полюють і відпочивають.
Коментар: “Більшу частину доби вони полюють на Тузлівських лиманах та відпочивають. Багато часу вони витрачають на догляд за собою – чисткою пір’я. Тому і виглядають завжди яскраво і фотогенічно для зацікавлених туристів“, – йдеться у дописі.
«ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ – ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ!»Сьогодні, 7 липня Указом Президента України визначено Днем професійного свята працівників природно-заповідної справи. Завдяки зусиллям фахівців, науковців та природоохоронної громадськості, станом на сьогодні в Україні збережено майже 8500 територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею майже 4 млн. га, що становить 6,61% площі країни. Тепер в Україні офіційно 52 національних природних парки! Але ексклюзивним е національний природний парк «Тузлівські лимани», створений 1 січня 2010 року. День 7 липня для професійного свята обрано невипадково, адже асоціюється він зі святом Івана Купала, присвяченим загадковим і чудодійним силам природи.Відзначення Дня працівника природно-заповідної справи надихає нащадків для збереження рідної природи та екологічної рівноваги планети. Відео неперевершеного ранку з Тузлівської Амазонії в НПП «Тузлівські лимани». Ми і наша команда нацпарку працюємо заради такої дикої природи як тут…подивиться і закохайтесь, а закохавшись – бережить! Збережемо разом природу-збережемо Україну.
Опубликовано Ivan Rusev Понедельник, 6 июля 2020 г.
Що варто знати про Тузлівські лимани?
Тузлівські лимани — група солоних лиманів лагунного типу в Україні, у приморській частині Бессарабії. Лимани включені до Національного природного парку, створеного указом Президента України від 1 січня 2010 року. Розташовані на території Татарбунарського району Одеської області.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: