Український бізнес чекають масові перевірки (деталі)

Цього року закінчується дія мораторію на планові перевірки бізнесу в Україні. Так, вже з січня заплановано більше 30 тися перевірок на підприємствах. Серед галузей по очікуванню перевірок лідирує сільське господарство, пише “Агро-Центр”.

В основному, компанії найбільше перевірятимуть в Київській, Харківській та Дніпропетровській області. Такі перевірки пройдуть задля наповнення державного бюджету. Перевірок варто очікувати від служби праці, ДСНС, служби по питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів.

Еко-ферма: в Україні на тисячах гектарів вирощують органічну продукцію (фото, відео)

Сири на Львівщині: дружина футболіста працює на фермі (відео)

Сомельє з Франції відкрив органічну ферму в Україні (деталі, відео)

Дівчину у «німецькому» платті на Рівненщині прийняв місцевий фермер (відео)

Мораторій на планові перевірки діє з 2014 року. Під час його дії перевірка повинна здійснюватися лише з дозволу уряду чи прохання самої компанії. Перевірки зазвичай асоціюються у підприємців з хабарями, які доводиться платити “ревізорам”.

 • tremmor t

  от тварі!! Щоб ви здохли, чиновники ублюдочні, розстрілювати вас треба всіх! Полаткова – це банда ублюдків і взяточників!

 • СhipoBo

  “Такі перевірки пройдуть задля наповнення державного бюджету” Ух ты! Уже даже не скрывают истинных целей. С прогнозируемым последующим распилом по карманам.

 • Виктор

  Ми бажаємо іти в Європу. Але мало хто знає, що там від перевіряючих взятками не відкупишся. Там податкова інспекція знищує підприємства десятками. Штрафи там на такі суми, що підприємства не мають можливості оплатити.

 • Виталий Кент

  А как же импичмент? Или одно другому…

 • Татьяна Щербина

  Успокойтесь все, хотя, я считаю, при наших недобросовестных производителях это надо бы делать. Но судьи кто? А мораторий на проверки бизнеса продлили еще на весь следующий год. Прежде чем писать, надо хоть немножко смотреть за соответствующими новостями.

 • Александр Косинский

  Пусть проверяют только тех кто травит нас поддельным маслом и колбасами.Кто вместо продуктов продает суроггат со всякими Ешками.Их надо проверять а то украинцы массово вымрут окончательно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: