Більш ніж половина фермерів можуть втратити роботу через роботизацію
Більш ніж половина роботи в сільському і лісовому господарстві можуть виконувати роботи. Фахівці підрахували, що окрім цього можна автоматизувати 73% всього того, що зараз виконують працівники в готельному бізнесі, 60% – в обробному виробництві, 53% – в роздрібній торгівлі, 51 – у видобутку корисних копалин, пише “Агро-Центр”.
Через 10 – 11 років 45,5% працівників, які мають вже застарілі компетенції, виявляться не потрібні: їм доведеться або залишитися без роботи, або придбати нову професію.
Всього ж, вважають науковці, ризик втратити роботу через цифровізації і автоматизації є у більш ніж 20 млн осіб. І це стосується не тільки сільської праці, яка, традиційно вважається однією з найважчих і яку найскладніше зробити роботизованою.
На Львівщині почнуть переробляти мед на спеціалізованому заводі
Провідна міжнародна консалтингова компанія J’son & Partners Consulting бачить в цифровізації АПК виключно плюси. Експерти цієї організації пророкують, що в найближчі кілька років сільгосппідприємства можуть стати одними з основних споживачів IoT-рішень, оскільки їм необхідно підвищити продуктивність. Для цього потрібно зробити ґрунти більш родючими, збільшити енерго- і ресурсоефективність, автоматизувати основні процеси, а також оновити і модернізувати парк техніки.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: