4 несподівані варіанти використання чайної заварки на дачі

Чай – неймовірно популярний напій. Багато людей п’ють його і вранці, і вечорами. Гурмани, що вживають чай щодня, напевно звертають увагу на чималий обсяг заварки, що викидається, пише Prosto Way.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Подробиці

Економна людина, швидше за все, запитувала себе: «А чи варто викидати цей відхід? Може, йому знайдеться застосування? І досвідчені дачники з упевненістю відповідають: «Відправляти чайну заварку у відро для сміття не варто. Залишки можна використовувати на заміській ділянці».

Досвідчені городники абсолютно праві. Більше того, існує не один, а цілих чотири варіанти застосування чаю в саду.

Зробити заварку частиною компосту

Чайні залишки можна сміливо відправляти в яму або ящик для компосту. Заварка чудово взаємодіє з органічними залишками. Завдяки спитому чаю рослинна маса стає більш корисною для ґрунту та городніх культур.

Випитий чай як добриво

Можна навіть не відправляти відхід у компостну купу. Також не потрібно закопувати заварку. Іноді досить просто покласти її на ґрунтовий покрив так, щоб чайки опинилися біля плодового дерева та кущів. Підсумком цієї найпростішої процедури стане надходження в ґрунт азотного компонента.

Зробити із заварки таблетку для розсади

Останнім часом торф’яні пігулки дедалі частіше використовуються дачниками при вирощуванні розсади. Однак шанувальникам чаю не варто витрачати гроші на ці «шайбочки». Справа в тому, що в ролі «таблетки» цілком може виступити заварка, змішана з ґрунтом.

Читайте також: Перевірене підживлення для помідорів: плодів буде дуже багато

Використовувати випитий чай як мульчу

Якщо покрити заваркою ґрунт на городі, зберегти потрібну вологість і температуру ґрунту вдасться надовго. У результаті стан ґрунтового покриву покращиться. Те саме відбудеться і з городними культурами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: