“Страшно та захоплююче”: найкращі фото тварин з конкурсу Wildlife Photographer of the Year

Міжнародний конкурс фотографій дикої природи Wildlife Photographer of the Year, організований лондонським Музеєм природознавства, наближається до кінця. У цьому році на нього прислали майже 50 тисяч знімків.

Деталі: Найцікавіші роботи показують, як тварини живуть спільно з людьми. Іноді сусідство йде на користь: єноти рятуються від хижаків в покинутій машині, а сірі кити не бояться туристів і просять в них почухати спинку. Але буває і навпаки: рідкісна морська черепаха гине в купі сміття, а тисячі плазунів – на жорстокому зміїному фестивалі в Техасі.

Іспанський фотограф Едуардо Дель Аламо спостерігав за колонією папуанських пінгвінів на антарктичному острові Кувервілль, коли під його надувним човном проплив морський леопард. Хижак підбирався до пінгвіна, який примостився на уламку криги. Дель Аламо знав, що станеться далі, і приготувався знімати.

Самка єнота влаштувала гніздо в старому Ford на покинутій фермі в канадській провінції Саскачеван. Заднє сидіння автомобіля – ідеальний притулок для її дитинчат. Потрапити всередину можна тільки через дірку в лобовому склі, а для койотів, які полюють на єнотів, вона надто вузька.

У приватному заказнику в Південній Африці британському фотографу Пітеру Хейгарту попалася зграя гієнових собак. У надії на вдалий кадр він поїхав за ними на машині. Собаки гналися за бородавочником, але упустили його і оточили старого гепарда з рваним вухом. Йому вдалося втекти лише через кілька хвилин.

Коли фотограф Метью Вейр помітив на пляжі в Алабамі рідкісну морську черепаху, сцена здавалася майже ідилічною. Тільки підійшовши ближче, він побачив на її шиї петлю, яка була прив’язана до стільця. Черепахи, що належать до виду американська рідлея, часто гинуть через рибальські сітки і сміття, яке потрапляє в море.

Німецький фотограф Томас Пешак сфотографував зустріч молодого сірого кита з туристами в лагуні Сан-Ігнасіо біля берегів мексиканської Нижньої Каліфорнії. Нерідко маленькі кити і їх матері спеціально розшукують людей, щоб ті почухали їм спинку.

Щоб зробити цей знімок, фотограф Ральф Шнайдер підплив на човні до тюленя, який спав біля берега субантарктичного острова Південна Георгія. Тварина розслабилася у відносно безпечному місці, де їй не загрожують ні морські леопарди, ні косатки.

Джерело: сайт Lenta.ru

Читайте також: “Екологічний рай”: Ілон Маск пообіцяв новий завод Tesla з метеликами і рибами

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: