Вигідний бізнес: в Україні виготовляють елітний хамон (відео)

В селі Глибоке на Київщині двоє чоловіків започаткували власний бізнес – вони виготовляють м’ясні делікатеси, які можуть конкурувати з італійськими чи іспанськими виробами, пише “Агро-Центр”.

Започаткували виробництво два товариші – Юрій Сербін та Сергій Чучков. Перший є фінансовим аналітиком, другий – маркетологом. Для виробництва м’ясних виробів вони орендують частину території місцевого м’ясопереробного заводу. Хоча, все починалося з того, що чоловіки вирішили взяти участь в одному з фестивалів і почали в’ялити м’ясо на балконі. Згодом це переросло у власний бізнес.

Революційний будинок-теплицю створили у Нідерландах (10 фото)

М’ясо для своєї продукції підприємці закупляють у місцевих фермерів. До цього етапу ставляться дуже відповідально. Підприємці вирішили робити унікальну продукцію, адже у масовому виробництві без значних інвестицій конкурувати важко – тому акцент робиться на якість. Продають продукцію виключно в Україні, обійдеться вона приблизно в 300 гривень за кілограм.

Сири на Львівщині: дружина футболіста працює на фермі (відео)

Французи дадуть 300 тисяч селянам з Тернопільщини «на ягоди»

Український хамон не поступається в смаку італійському, але коштує в рази дешевше. Самі підприємці вирішили поїхати в Італію та пройшли відповідні курси. Зараз ж експерементують з рецептурами. Чоловіки переконані – створити аграрний бізнес в Україні без значних ресурсів можливо, але треба все робити поступово, крок за кроком.

Як стверджують підприємці, ніша виготовлення хамону в Європі зараз звільняється. Молоде покоління італійців та іспанців не бажають ставати фермерами, тому традиційний бізнес нікому спадкувати. Українці планують виходити на європейський ринок, адже найближчим часом там може бути дефіцит товару.

 • Владимир Владимиренко

  а от цікаво де вони закуповують свиней для “хамон”? Чи для тих хто не розуміє можна вішати отруєне і вироблене в курнику м’ясо за справжній товар? Де санепедем станція та продінспекції? Чому не присікають на корню ненажерливих “кулібіних” які на людському здоров’ю намагаються нагребти чим більше грошей! За такі ініціативи потрібно судити!

  • лол

   ого вас понесло остап владимирович – люди то продуктами питания занимаются – нам это всяко лучше чем очередной грабеж – нужно поддержать и устранить проблемы так чтобы и продукты производились и все было санитарно.

   • СhipoBo

    Люди в первую очередь зарабатывают деньги (это в лучшем случае). А продукты это или оружие, кому что удобней.

  • Юрій

   Це такий хамон, як я Папа Римський. Для хамону вирощують певну породу свиней, яку кормлять в певний період перед забоєм лише жолудями. а не преміксами, як у нас.

 • Наталия Агашкова

  Молодцы ребята

 • Александр

  В Испании можно купить в гипермаркете Ля Фамилия в рознице килограммовую упаковку нарезанного хамона за 4.9евро О какой конкуренции можно говорить

 • ДЖО

  ничего себе хрень то какая

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: