Підбірка кращих фото природи

Журі нового фотоконкурсу дикої природи Nature TTL Photographer оголосило переможців.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Цього року перший приз отримав французький фотограф Флоріан Леду, який зняв тюленів на Антарктичному півострові під час відпочинку між пошуками їжі.

Фото, зробили за допомогою дрона, воно отримало назву “Тюлені-крабоїди на крижині”.

Коментар: “Для мене дуже важливо показати нинішній стан Арктики і Антарктики. Також важливо, щоб кожен, кого надихає аерофотографування, розумів важливість дикої природи і дотримувався правил екологічної етики“,- зазначив переможець.

Переконайтеся, що ваш дрон не лякає тварин, не заважає їм, і завжди дотримуйтесь місцевих правил. Флоріана Леду визнали найкращим серед 7000 учасників зі 117 країн світу.

Найкращим у номінації “Пейзаж” став Марек Бігальскі і його фото “Гра тіней”.

На знімку, зробленому в осінній Тоскані, стадо овець сховалося від сонячного світла в тіні дерева.

Переможець у номінації “Макро” – Мінхуей Юань і його витончений знімок “Китайський живопис”.

Щоб “вхопити” бабку Matrona Basilaris, довелося одягти водонепроникний комбінезон і зануритись у струмок біля китайської гори Дабі. Ця комаха – місцева королева, а її самців можна побачити через кожні три метри. На тлі неба я побачив зв’язок між лініями трави і бабкою. Найкращі композиції створює сама природа”,– розповідає автор світлини.

Переможець у номінації “Молоді фотографи” – Саптарші Гайен (Індія) і його робота “Фенікс”.

Останні чотири-п’ять років я бачив, що наприкінці кожної зими фермери спалюють траву і очерет, щоб очистити ґрунт для майбутніх посівів. Коли вогонь охоплює землю, в повітрі з’являються маленькі комахи. Тоді на полювання виходить хоробрий чорний дронго. Літаючи практично над полум’ям, птах ловить комах і їсть їх просто на льоту“.

Приз глядацьких симпатій – Роберт Фергюсон (Гонконг) за фото білого пелікана, який намагається проковтнути велику рибу.

Ці чудові птахи можуть вільно пересуватися, однак заснували велику колонію на одному зі штучних островів у парку Old Jurong в Сінгапурі. Я помітив, як один птах впіймав велику рибу в ставку. І спостерігав, як пелікан плаває колами, занурюючи свій дзьоб у воду. Потім він підіймав дзьоб догори, намагаючись проковтнути свою велику здобич. Але риба щоразу викидала свої гострі колючки на плавниках і чіплялася за дзьоб. Це добре видно на фото. Боротьба тривала понад 20 хвилин, без жодних ознак втоми кожної зі сторін. Мене вразила складна венозна система тонкої шкіри у мішечку дзьоба пелікана. Щоб зробити гарний кадр, довелося постійно пересуватися і присідати низько до землі”.

Одним з найкращих у номінації “Дика природа” став також Бенс Мате і його фото “Дихання”, яке він зробив у Румунії.

“Бурий ведмідь гарчить, попереджаючи чужинця про свою присутність. Пара, що виривається з рота тварини, поступово розсіюється у безвітряному лісі”.

Ще одним призером в номінації “Пейзаж” – Діпанджан Пал з Індії і його знімок “Симбіоз”.

Джерело: BBC

Читайте також: Під час карантину будуть працювати малі продовольчі ринки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: