Вегетаріанка спробувала бургер та почала забивати свиней (фото)

Таммі Джонас — багато років була вегетаріанкою, проте через проблеми зі здоров’ям була вимушена спробувати бургер з м’ясом, після чого й вирішила відмовитися від вегетаріанства та зайнятися тваринництвом, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Bird in flight”.

Після довгих років вегетаріанства Таммі під час вагітності повернулася до споживання м’яса. Австралійка почала їсти м’ясо раз в тиждень — яловичину і баранину, потім поступово вводила в свій раціон і інші м’ясні продукти і через кілька років також почала їсти свинину і м’ясо птиці. Жінка вживала лише м’ясо тварин, які були вирощені і вбиті етично — тобто на приватних фермах.

“Я ніколи не думала, що забрати життя тварини заради їжі аморально, — я завжди відчувала себе комфортно в своєму місці в харчовому ланцюгу. Але я думаю, що аморально ставитися до тварин жорстоко, не дозволяти їм виходити на вулицю і дихати свіжим повітрям, тримати їх ув’язненими в натовпі в загонах”,

— розповіла жінка.

В Україні крішнаїти створили поселення з теплицями і опікуються школою (16 фото)

Жінці було не важко розпочати фермерську справу, адже вона виросла на ранчо, де розводили велику рогату худобу, в американському штаті Орегон. Зі своїм чоловіком Стюартом, вони вирішила вирощувати та забивати свиней і цим самим заробляти собі на життя. Джонас пояснює, що для неї важлива етичність і екологічність м’ясного виробництва. А саме свині, за її словами стикаються з найбільш жорстоким поводженням в промисловому виробництві м’яса.

Буковинські яблука продають в усьому світі (фото)

Подружжя фермерів вирощують тварин не в тісних загонах, а на пасовищах. Вони піклуватися про них і роблять життя свиней щасливим. Сьогодні вони вирощують і забивають не тільки свиней: з часом Таммі і її чоловік також почали займатися великою рогатою худобою.

Фермерка розповідає, що вона й далі підтримує вегетаріанців. Проте, вона прагне дати можливість вибору тим хто, з одного боку, не хоче відмовлятися від м’яса, а з іншого — намагається здійснювати етичніший вибір в харчуванні.

На своєму сайті фермери пишуть, що на відміну від масового промислового м’ясного виробництва невеликі локальні ферми є більш екологічними, оскільки викидають в атмосферу менше вуглекислого газу.

На Львівщині провели успішний експеримент з вирощування нового сорту квасолі

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: