190 доларів на роги: у Швейцарії пройде референдум проти видалення рогів худобі (відео)

Сьогодні більш як двом третина корів видаляють роги, або ж вони не мають їх за генетичними показниками. Захисники тварин вважають, що видалення ріг прирівнюється до жорстокого поводження. Саме тому, фермер зі Швейцарії зібрав 100 тисяч підписів під офіційною петицією. Так, вже 25 листопада пройде референдум за збереження ріг коровам, пише “Агро-Центр”.

Ініціював референдум фермер Армін Капаул. Він вважає, що корови повинні залишатися такими як є  – рогатими. До того ж за його словами, саме роги допомагають тваринам контролювати та підтримувати необхідну температуру тіла:

“Ми маємо поважати корів такими, якими вони є. Залиште їм роги. Коли ви дивитесь на них — вони тримають голову високо і гордо. Якщо ж у них забрати роги, їм стає сумно”

— розповів чоловік.

Аби врятувати популяцію бджіл вчені розробляють мережу вуликів зі штучним інтелектом

Першим кроком Капаула на захист тварин було звернення до влади. Тоді його не сприйняли серйозно та нічим не допомогли. Після цього чоловік вирішив отримати необхідну кількість підписів під петицією та зібрати національний референдум. Станом на сьогодні, документ підписало 100 тисяч фермерів, які вважають видалення рогів у худоби жорстоким — для цього молодняку під анестезією їх випалюють розпеченим залізом.

Головною вимогою фермера є виплати власникам рогатих корів 190 доларів за кожну тварину. На думку чоловіка це сприятиме збереження корів рогатими на більшій кількості ферм. Звичайно, ініціатор має і противників. Так, деякі фермери вважають, що рогаті тварини небезпечні.

У ЄС забруднено близько 80% земель (результати дослідження)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: