На Вінниччині працює унікальна крокодиляча ферма
У Вінниці працює ферма на якій вирощують крокодилів: тут росте близько 30 рептилій, деякі з них сягають чотирьох метрів завдовжки. Своїх вихованців господарі продавати не збираються, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Сегодня”.
Розводити найнебезпечніших хижаків у світі Світлана та Дмитро Бичковські почали ще 10 років тому. Скуповували тварин у циркачів, любителів екзотичних тварин і в приватних зоопарках. Зараз у них налічується до трьох десятків рептилій. Вирощують їх навіть з яєць.
Молоді дівчата з села погодилися на відверту фотосесію (фото 18+)
“Крокодилам потрібна, по-перше, підвищена температура, по-друге, велика водойма, в якій відбувається безпосередньо процес спарювання. Крокодили розмножуються шляхом відкладання яєць, тобто наша самочка знесла яйця, ми заклали їх в інкубатор”,
— розповіла власниця крокодилової ферми Світлана Бичковська.
Годують улюбленців виключно свіжими і добірними кормами.
“Годуємо їх рибою за раціоном, серцем бичачим”,
— пояснив Дмитро Бичковський.
Вигідний бізнес: українці можуть заробляти на трюфелях
Однак, незважаючи на різноманітний раціон, іноді ці велетні починають вередувати. А поруч з крокодилами живуть не менш небезпечні створіння – черепахи і змії.
“Кайманові черепахи вважаються одними з найнебезпечних, бо ж у великому розмірі людині вільно може перекусити фалангу”,
— заявив Дмитро Бичковський, тримаючи в руках черепаху.
Розводити крокодилів – справа всього його життя, зізнався чоловік. Ці хижаки для нього як діти, а тому, подорожуючи світом, він ніколи навіть не думав покуштувати їх м’яса, хоча воно – звичайне блюдо для жителів півдня США.
“У нас ферма не для цього. У нас ферма для розширення видів, для збереження всіх видів. Ось ми хочемо їх всіх обігріти. У нас – як маленький інтернат або будинок, будинок малятка для таких зубастиків”,
— запевнив він.
При цьому крокодилів Світлана та Дмитро не продають, навіть новонароджених, оскільки хочуть зберегти вимираючі види, а тому на початку літа біля Одеси вони планують відкрити великий заповідник для своїх рептилій.
Білоруські фермери вирощують еко-продукцію (відео)
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: